آموزش الکترونیک

شبکه بی‌سیم SBU:

شبکه بی‌سیم اصلی دانشگاه که با عنوان SBU روی ابزارهای هوشمند یا رایانه‌های شخصی شناسایی می‌شود، در تمام نقاط دانشکده آنتن‌دهی دارد و برقرار است. اعضای دانشکده برای اتصال به این شبکه می‌توانند به شبکه SBU متصل شوند و عبارت 123456YHN را به عنوان KEY وارد نمایند. پس از اتصال به شبکه بی‌سیم برای دسترسی به اینترنت، یک مرورگر باز کرده و به صفحه هات‌اسپات وارد شوند و شناسه بهشتی و کلمه عبور آن را برای احراز هویت وارد کنند.
​​​​​​​
شبکه بی‌سیم در محل خوابگاه‌های کوی دانشگاه (پردیس اصلی) با نام‌های Gilrs Dormitory NEW (خوابگاه خانم‌ها) و Boys Dormitory NEW (خوابگاه آقایان) روی ابزارهای هوشمند یا رایانه‌های شخصی شناسایی می‌شود که اعضای دانشگاه با وارد کردن عبارت SBUGHDORMWL به عنوان KEY می توانند به این شبکه ها متصل شوند. نحوه دسترسی به اینترنت هم از طریق صفحه هات‌اسپات در پاراگراف اول شرح داده شده است.

 

شبکه بی‌سیم SBU.1X:

این شبکه که با عنوان SBU.1X در فهرست شبکه‌های بی‌سیم دانشگاه دیده می‌شود، سرویس جدید دارای کیفیت بالاتر و پایداری بیشتر نسبت به شبکه بی‌سیم SBU است. پس از انجام تنظمیات این شبکه، فقط نیاز به یک بار وارد کردن شناسه بهشتی و رمزعبور است. راهنماهای زیر تنظیمات اتصال به این شبکه، از طریق سیستم‌عامل‌های مختلف را نشان می‌دهد:

​​​​​​

 

​​​​در صورت بروز مشکل یا نیاز به راهنمایی بیشتر، اعضای هیات‌علمی و کارمندان می‌توانند از طریق میزخدمت و دانشجویان هم از طریق فرم رفع اشکال دانشجویی با کارشناسان فنی در میان بگذارند و یا با شماره تلفن‌ها 299026410 ، مسئول آی تی دانشکده، تماس حاصل فرمایند.